Nowy sezon rozpoczęty, zapraszamy w swoje podwoje! 8.11.2013

Plakat_warsztaty-nowy3

Sezon taneczny rozpoczęty! Po wakacjach wracamy do prób, występów i warsztatów. Serdecznie zapraszamy wszystkich na warsztaty taneczne, które odbywają się co piątek w sali baletowej domu narodowego o godzinie 16:30Plakat_Klezmer-nowy3Prowadzi je Dorota Herok. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności. Jedyne co musisz mieć to chęci i odrobina wolnego czasu :) Jeśli po warsztatach ktoś poczuje niedosyt tańca, to … zapraszamy  do zespołu! :) 8.11 o godzinie 18:00 odbędzie się nasza otwarta próba. Opowiemy o sobie, porozmawiamy, potańczymy. Zachęcamy wszystkich! Wiekszość z obecnych tancerzy nie miała przedtem większej styczności z tańcem, a mimo to po próbach i warsztatach należy do zespołu i występuje w wielu miejscach, festiwalach, przeglądach i pokazach w kraju i zagranicą. Spotkanie jest oczywiście niezobowiącujące. Poniżej krótka relacja z otwartych warsztatów na Cieszyńskim rynku, które odbyły się w ramach Dni Kultury Żydowskiej.

 

Dni Kultury Żydowskiej 2013!

zid_kult_2013-net[1] DNI KULTURY ŻYDOWSKIEJ startują już jutro! W programie wiele atrakcji, koncerty, wystawy, degustacje, spotkania i prelekcje, jak zwykle nie mogło zabraknąć też tańca. Pragniemy zaprosić państwa na wieczór żydowski który odbędzie się 10.09 (czwartek) w hotelu Liburnia o godzinie 19:30.  Klezmer zatańczy, czeski „Klezmak” zagra, a na końcu razem połączymy swoje siły i zaprosimy wszystkich do wspólnej improwizacji.

 

W sobotę 12.10 o godzinie 14 zapraszamy także na Cieszyński rynek, gdzie nasza instruktor Dorota Herok oraz Ewa Cybulska – Szymańczuk wspólnie poprowadzą dla wszystkich otwarte warsztaty taneczne.

Szczegółowy program tegorocznego święta: http://domnarodowy.pl/aktualnosci/dni-kultury-zydowskiej-dny-idovsk-kultury